Технології виробництва біогазу. 

Постійні підвищення ціни на природній газ, структурні кризи і ринкові спекуляції на тлі політичної нестабільності послужили поштовхом для розвитку технологій отримання газу штучним шляхом з відходів різних виробництв. За два десятиліття бурхливого розвитку біогазова галузь стала потужною, і інженери розробили технічно надійні рішення виробництва достатньої кількості енергії з біовідходів децентралізовано..

Внесення рідкого гною свиней та корів в грунт є єдиним відомим методом кінцевої та остаточної утилізації гною від великих промислових свинокомплексів і тваринницьких комплексів. За останні кілька десятиліть розвитку промислового розведення тварин були розроблені і серійно випускаються кілька різних типів систем ..

Бувають випадки, коли через особливого раціону годівлі або від довгого зберігання в гнойової ванній гній втрачає гомогенність або нагорі утворюється суха кірка. Густа частина гною не виходить в зливний отвір гнойової ванни ...

Інколи потрібно перекачати рідкий гній по трубопроводу на відстань понад 1 км, або з великим підйомом по висоті. Для цього є готові технічні рішення ..

Застосування відцентрових насосів для гною, принцип дії фекального відцентрового насоса. Технічні особливості при застосуванні таких насосів