Міксери для рідкого гною

Міксер для рідкого гною є таким же необхідним обладнанням для тваринництва, як і фекальні насоси для рідкого гною.

Міксер для гноюМіксери призначені для перемішування плаваючих шарів і донних відкладень в гноєзбірниках та гноєсховищах. Мішалки спеціально розроблені та призначені для гомогенізації і перемішування гною після тривалого періоду зберігання, а також для швидкого перемішування перед  вивантаженням в бочки для перевозки гною..

Фізико- хімічні особливості та склад рідкого гною роблять перемішування гною дуже важливою передумовою для нормальної роботи фекальних насосів.
Міксер для гною Німеччина

Міксер для рідкого гною треба застосовувати коли розміри гноєзбірника перевищують 4 х 6 м, або якщо гній свиней або гній ВРХ  в цьому гноєзбірнику зберігається довше  3-4 днів. 

Для більшості тваринницьких комплексів для закритих попередніх гноєзбірників біля будівель з тваринами застосовуються занурювальні електроміксери різної потужності.. 

Мішалки для гною - це дво- або трилопатеві міксери з класом ізоляції IP68 . Провідні виробники мають широкий модельний ряд міксерів для гною з електродвигунами від 3 до 22 кВт . 

Міксери забезпечені редукторами для зниження обертів пропеллера. Без повільних обертів перемішати густі шари  гною на дні септика неможливо. Міксер здатний повністю гомогенізувати гній після завершення періоду зберігання, забезпечує швидке і ефективне перемішування перед вивезенням та утилізацією гною, внесенням  рідких органічних добрив в землю.

Міксер в гноєсховищі Міксер може застосовуватися для роботи з гноєм свиней, великої рогатої худоби, птахів і т.д. 

Міксери для рідкого гною мають такі властивості:

• Потікоформуючий пропелер для оптимальної продуктивності.

• Три шару ізоляції вала для роботи в агресивних середовищах.

• Оптимальне співвідношення оберти / продуктивність за рахунок вбудованого редуктора.

• Герметичний корпус міксера відповідає класу ізоляції IP 68.

• Обмотки двигуна по класу ізоляції F, з тепловими датчиками від перегріву.

• Швидкий монтаж міксера можливий навіть у заповнені гноєсховища.

• Просте технічне обслуговування.

• Оцинковані приналежності для мобільного застосування і стаціонарного монтажу 

При використанні наших міксерів швидке і ефективне змішування плаваючих шарів і відкладень у всіх видах гною гарантовано. 

Показовий результат роботи занурювального міксера для рідкого гною після 1, 2 і 5 хвилин з моменту включення.   

Корка сухого гною Початок роботи міксера Суха корка перемішана
Верхня суха корка, 1 хвилина роботи місера  2 хвилини роботи міксеру для гною за 5 хвилин роботи міксеру для гною

Занурювальні міксери для гною мають чудові характеристики по надійності і терміну експлуатації. Міксери та насоси  виготовлені у Німеччині. Строк гарантії  24 місяці.

Якщо Ви вирішили купити міксер для власного свинокомплексу або купити насос для гною телефонуйте нам та скористайтесь консультацією наших фахівців.

Ми відповімо на питання, вишлемо додаткову інформацію, зробимо розрахунки і підберемо оптимально підходящий Вашим вимогам міксер.

Ви не будете мати проблем з швидким і якісним сервісом та постачанням запасних частин, тому, що все необхідне для ремонту міксерів для гною у нас є на складі в м. Києві.

Вирішіть раз і назавжди свої проблеми з перемішуванням рідкого гною від промислового тваринництва.

Контакт

Окреме важливе завдання, яке теж вирішується за допомогою спеціальних міксерів: перемішування рідкого гною під щільовою підлогою,без демонтажу решіток.

 Міксер для перемішування під щільовою підлогоюМіксер, з можливістю нахилення від вертикалі.