Занурювальні насоси

Занурювальні  насоси - це різновид відцентрових насосів для гною. Такі насоси  дуже популярні для відкачки гною. Вони універсальні для різної глибини септиків, потужні та надійні в роботі їх будову знають більшість  технічних спеціалістів на селі. Охолодження електродвигуна здійснюється за рахунок оточуючої рідини.

Принцип роботи, побудова та технічні особливості відцентрових  насосів описані в окремій статті нашого сайта. (детальніше)

Наша фірма пропонує клієнту тільки професійне обладнання зінурювальні насоси і міксери для гною, які пройшли випробовування багаторічною експлуатацією в Германії та Данії.

Відцентрові фекальні насоси спеціально розроблені та виготовлені для перекачки густого гною, або гною з вмістом соломи. Корпус наших відцентрових насосів спроектовано спеціально для можливості безперешкодного пропуску твердих частин великого діаметру

Занурювальний насос для гною Вхідні отвори насосів обладнанні системою подрібнення твердих частин. Система подрібнюючих ножів спроектована таким чином, що всмоктуючий отвір насоса залишається завжди гарантовано вільним від засмічення.

Характеристика занурювального насоса: 

  • Потужність електродвигунів від 2,2  до 30 кВт.
  • відцентрові фекальні насоси середнього (до 2,5 Бар) та високого (до 4 Бар) тиску в залежності від завдань до вирішення.
  • енергозберігаюча ефективна робота (до 50% економії електроенергії в порівнянні з аналогами насосів виробництва СНГ).
  • середній робочий ресурс насосів більше 50 тисяч годин.
  • гарантоване всмоктування та перекачка густої фракції гною.
  • широка номенклатура навісних елементів забезпечує можливість багатофункціонального застосування (відкачування, перемішування), відкачування в різних напрямках.

Занурювальні насоси

Пересувний занурювальний фекальний насосЗанурювальні фекальні насоси найбільш універсальні, вони не потребують жорсткої інсталяції в гноєсховище. Насоси можуть бути просто опущені (по направляючій трубі, або без неї за допомогою кран-балки) на дно навіть заповненого збірника. Насос спускається в гній всліпу, і відкачує гноєзбірник повністю, до дна.

Він рівномірно всмоктує рідку та густу фракцію гною. Якщо ферма має декілька закритих гноєсховищ, їх можна відкачати зануреними насосами на пересувному шасі. Для швидкого підключення до підземного трубопроводу  в гноєсховище монтується спеціальна монтажна оснастка. Занурювальний насос для гною може проводити відкачування  і по надземному напірному шлангу.

Насоси виробляються вертикального та горизонтального виконання.

Електроживлення для занурювального насоса подається за допомогою герметичного кабеля (стандартна довжина 7 м), а гній подається наверх по жорсткій напірній трубі (сталь, ПВХ), або по еластичному гофрованому трубопроводі. На спеціальній оснастці занурювальний насос може бути з'єднаний з «гусаком» для наповнення мобільних бочок і цистерн. Насоси виготовлені з урахуванням останніх досягнень техніки, з високоякісних матеріалів і комплектуючих на серійному виробництві.

Занурювальні фекальні насоси мають чудові характеристиками по надійності і терміну експлуатації.

Щоб купити насос зателефонуйте нам  +38 (067) 466 0307 та скористайтеся консультацією наших фахівців, які допоможуть раз і назажди вирішити проблеми з перекачуванням гною.