Проекти

За кілька років роботи і продажів обладнання ми оснастили сучасним обладнанням десятки великих і маленьких свинокомплексів в Україні. Невеликі ферми зазвичай купують і використовують насоси для гною в навозосборники неподалік від приміщень з тваринами. Великі свинокомплекси і комплекси ВРХ використовують і міксери для гною для бетонних гноєзбірника, а також потужні навісні міксери з приводом від валу трактора для перемішування гнойових лагун.

Нашими великими клієнтами на Україні є такі фірми як:

"Серволюкс Генетик" Україна (Вінницька обл.), Агрокомбінат "Слобожанський" (Харківська обл.), Агрохолдинг "Вітагро" (Хмельницька обл), Агрохолдинг "Мрія" (Вінницька обл.), Глобинський свинокомплекс (Полтавська обл.), Агрофірма "Насташка" (Київська обл.), Агрофірма "Лан" (Харківська обл.), Фірма "Екогенетікс" (Житомирська обл.), та інші.

Ми завжди готові допомогти Клієнтам консультацією, наші фахівці виїжджають на ферми для визначення проблемних місць у видаленні та утилізації гною і методів їх вирішення.

Телефонуйте, наші знання та досвід допоможуть Вам швидко і ефективно вирішити виниклі проблеми і поліпшити економічні показники роботи Ваших тваринницьких комплексів.

Контакт