Міксери для гноєсховища

Як перемішати гноєсховище? Який міксер для гною підійде для цього?

Перемішування великого гноєсховища - непросте технічне завдання. Але за час існування великих промислових свинокомплексів провідні виробники Німеччини та Данії вирішили цю проблему. Було розроблено і створено обладнання для свинокомплексу, яке має можливість перемішувати великі кількості гною. На ринку сьогодні існує досить багато обладнання для такого типу перемішування гною.Міксери для гною переміщування гноєсховища

Гній від сучасних свинокомплексів з промисловим утриманням свиней сильно відрізняється від гною великої рогатої худоби. Крім вмісту сухих речовин і хімічних властивостей обидва види гною відрізняє в'язкість. Правила експлуатації двох типів гноєсховищ будуть різними.

Седиментація свиного гною (розподіл на густу і рідку фракцію) відбувається майже відразу, за лічені години після перемішування. Гній ВРХ  зберігає однорідність протягом декількох днів.

Застосування для відкачування гною «правильних» професійних насосів зменшує відкладення густої фракції на дні, в порівнянні з дешевими побутовими насосами для сточних  вод, але не ліквідує проблему взагалі. Особливо, якщо стоїть завдання відкачувати гній з великих гноєсховищ. Робоча зона всмоктування фекального насоса приблизно 3-4 квадратних метра навколо себе. Таку ж саму площу гноєзбірника  може перемішати навколо себе будь-який  фекальний насос з перемішуючою форсункою.

Мішалки і міксери як необхідне обладнання для гною на свинокомплексах. Особливо важливо мати перемішаний гній, якщо гній треба вносити в грунт або перекачувати на великі відстані.

Міксер для перемішування гною в гноєсховищахДля перемішування великих гноєсховищ існує не так багато технічних можливостей. Якщо гноєсховище знаходиться недалеко від приміщень з тваринами, то є можливість використовувати обладнання для перемішування з електричними двигунами в якості приводу. Якщо гноєсховище знаходиться на видаленні (у чистому полі, подалі від житлових будов), то, з економічних міркувань, приводом однозначно буде  Вал відбору потужності трактора.Міксер на тракторі перемішування лагуни для гною

У двох типів перемішування є свої плюси і свої мінуси. Спочатку клієнтові подобається більше електропривод. Вартість електроенергії нижче, ніж витрати на дизпаливо для трактора, але за рахунок технічних особливостей цих приводів ефективність перемішування гноєсховищ за допомогою навісних міксерів на тракторах КРАЩЕ.

Технічні переваги міксера для гноєсховища (ВВП трактора) перед електроприводом?

  1. Більш потужний  момент обертання на Валу відбору потужності.
  2. Плавне збільшення і зменшення оборотів обертання без додаткових пристосувань
  3. Управління виносом стріли, проста зміна глибини опускання пропеллера міксера.
  4. Можливість швидкої зміни місця перемішування.
  5. Можливість перемішування екстремально густих шарів гною.

Для перемішування великих гноєсховищ ми пропонуємо міксери виробництва Німеччини. За роки експлуатації вони проявили себе з найкращого боку. Виробник устаткування, відома фірма «РЕК», постійно вдосконалює конструкцію, використовує тільки якісні комплектуючі .

Міксер для надземних бетонних гноєсховищВ асортименті є міксери для перемішування будь-яких форм гноєсховищ , заглиблених в землю або з піднятими над землею стінками. Фірма виробляє «багато шарнірні»  міксери для перемішування надземних бетонних гноєзбірників з висотою стінок до 3 м над землею.

 Як вибрати міксер для перемішування гноєсховища?

При підборі оптимально придатного обладнання необхідно всебічно проаналізувати вихідну ситуацію . Для такого аналізу Клієнт повинен відповісти на перелік стандартних запитань в « опитувальному листі » і вислати його нам. Часто наші фахівці виїжджають до Клієнта на місце.

Перше, з чим має визначитися клієнт, це який тип приводу він хоче мати. Якщо у клієнта немає тракторної техніки - то вибираємо тільки електропривод. Якщо є трактора - то варіант міксера з приводом від валу відбору потужності (ВВП), більш технічно оптимальний. Обладнання без електроприводу буде, природно, дешевше. 

Все більший інтерес наших фермерів викликають закриті гноєсховища (лагуни для гною). Особливо, якщо сховища для гною вимушено знаходяться недостатньо далеко від житлових будинків. Верхня мембрана дозволяє на 80 % зменшити неприємні запахи від гною.Міксер для закритого гноєсховища

У разі, коли клієнту треба експлуатувати закрите гноєсховище, то міксер треба змонтувати під верхньою захисною мембраною. Для закритих гноєсховищ застосовуються міксери спеціальної конструкції. Їх монтаж проводиться в процесі будівництва гноєсховищ .

Наші фахівці володіють необхідними знаннями та інформацією про різні види міксерів та про різні можливості перемішування гною. 

Щоб купити міксер або купити насос для гною дзвоніть, задавайте питання, використовуйте наші знання та досвід. Ми швидко розробимо і надішлемо Вам комерційну пропозицію.

З покупкою нашого обладнання для свинокомплексу Ви раз і назавжди вирішите проблему перемішування і перекачування гною.