Інженери Німеччини не залишилися байдужими до потреб фермерів і розробили електричний міксер для гною, який дозволяє перемішувати гній без необхідності демонтувати щілинні підлоги.

Міксер для гною для зручності перемішування під щілинним підлогою

 

Основним "фокусом" або винаходом, яке дозволило таку можливість, виступив пропелер міксера зі складними лопатями. Лопаті пропелера в неробочому стані вільно звисають вниз. Їх ширина становить близько 12-14 мм. У такому положенні міксер підвозиться до місця, де необхідно перемішати гній. Міксер для гною опускається вниз під щілинні підлоги, за допомогою лебідки, через грати бетонної підлоги.

Після досягнення потрібної глибини, коли пропелер знаходиться вже в середній частині шару гною, під верхньою кіркою, електромотор міксера включається. Складені лопаті пропелера розпрямляються в сторони під дією відцентрової сили обертання валу, і гнойова жижа починає перемішуватися.

Міксер Порко для свинокомплексівЗа допомогою такого міксера при необхідності можна здійснити ліквідацію заторів у гнойових ваннах, розбавлення дуже густого гною водою, розбивання твердих кірок на поверхні гною.

Гнойова рідина може перемішуватися і в присутності тварин. На конструкції міксера виробником передбачено відсутність частин та елементів, які свині могли б відгризти або пошкодити.

Ефективність перемішування шару гною таким міксером для гною тим краще, чим глибше зроблені гнойові ванні. Під рівнем пропелера має бути мінімум 10-15 см рідкого гною, тоді процес перемішування пройде правильно. Якщо уперти пропелер в дно гнойової ванни, то ефект перемішування буде дуже локальним.

Міксер для гною оснащений системою нахилу по вертикалі.

Міксер для гною і щілинні підлоги для свиней

 

У такому випадку оператор отримує ще більше можливостей для швидкого перемішування.

 

Купити насос, міксер для гною, а також щілинні підлоги для свиней в Україні Ви можете звернувшись в нашу компанію +38(067)246-1020 +38(067)466 0307.

 

Ми надамо додаткову інформацію про технічні характеристики міксера і по можливості, продемонструємо його в роботі.