Фекальні насоси сухого встановлення.

З назви можна здогадатися, що це насоси для гною, що встановлюються в спеціальних  "насосних шахтах", зовні гноєзбірників.
Центробіжний насос у шахтіРобочий корпус насосу знаходиться на повітрі. Відцентровий насос сухого встановлення не має можливості самовсмоктування, тому потребує доставки до нього гною іншим насосом. Відцентровий насос сугого встановлення монтується або біля гноєсховища нижче верхнього рівня гною, або в розриві  напірного трубопровіда, по якому качають гній до гноєсховища. 

Це один з видів відцентрових насосів. Ці насоси застосовуються в каскадах насосів в якості другого або третього, які підвищують тиск.

Насос сухий установки може працювати і в якості першого насоса, але враховуючи особливості конструкції відцентрових насосів , але в заглибленою шахті, або на поверхні землі , але поруч з надземним гноєзбірника.
Дуже часто такі насоси монтуються (врізаються ) в напірні трубопроводи. Насосні магістралі. У разі такого монтажу, обов'язково має бути передбачена можливість відсікання насоса спереду і ззаду на випадок ремонту. Для цього використовують механічні заслінки з електроприводом або пневмоприводом.

Застосування насосів сухого встановлення майже виключає розповсюдження запахів.

Відцентрові насоси сухий установки виробляються двох типів: насоси середнього або високого тиску. Насоси середнього тиску мають велику перекачувати продуктивність від 40 до 200 кубічних метрів гною на годину. Але напірне тиск часто обмежується 2 - 2,5 Бар ( атмосфера).
При перекачуванні гною по напірної трубі на 500-600 м цього тиску буде достатньо. При перекачуванні на великі відстані з підйомом по висоті - обов'язково будуть потрібні насоси високого тиску.

Найпотужніша система перекачування гною з гноєзсховища до плівкової лагуни для гною була нами змонтувана в липні 2013 на свинокомплексі в Харківській області.

Два відцентрових насоса виробляють перекачку гною свиней по напірному трубопроводу діаметром 160 мм на відстань 3600 м з підйомом по висоті 74 метри!

Ми не прихильники таких екстремальних відстаней, але іноді таке буває необхідно. Така складна задача виникла у зв'язку з неможливістю споруди лагуни близько до житлових будівель .

Багато наших клієнтів спочатку пробують зробити все самі: спроектувати насосні трубопроводи, розташування гноєзбірника, вибрати фекальні насоси (природно дешевше), без урахування особливостей перекачуються речовин, гною.

Клієнти, які вже спробували у справі насоси WILO, Grudfoss для стічних вод, є нашими найціннішими клієнтами. Їх уже не треба переконувати в тому, що насоси для стічних вод не підходять для гною.

Насоси сухого встановлення працюють в гноєзбірника, але відкачують вони тільки рідку фракцію гною, тверда густа частина гною залишається лежати на дні гноєзбірника . «Скупий платить двічі! » - Це прислів'я діє завжди.


Ми не раз переконувалися в тому, що «Хороше може купити тільки той фермер, який вже спробував дешеве, але неефективне»

Зробіть запит на прорахунок комерційної пропозиції та ккажіть:

  • що треба перекачати?
  • тип приводу?
  • на яку відстань?
  • який існує перепад висот між введенням і виходом лінії перекачки?

Купити насос можна зателефонував нам. Ми впевнені, що зможемо допомогти Вам.